Stadiumi i Shkodres mbulohet nga bora, shijoni fotot

Pamje e pazakonte, e stadiumit te Shkodres “Loro Borici”.

Fusha e blere, tashme nuk duket gjekundi, pasi eshte mbuluar nga bardhesia e bores.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...