‘Unë s’marr leje. Po më the jo bëj të kundërtën’! Aktorja e njohur shqiptare zbulon nëse bashkëshorti e ndalon për ndonjë gjë

Ajo njihet si një nga personazhet publike pa komplekse dhe që gjithmonë shpreh mendimin e saj pa filtra. Është fjala për aktoren e njohur, Rudina Dembacaj, e cila gjithashtu nuk ngurron që të ndajë me fansat momente nga përditshmëria e saj.

Madje jo vetëm kaq, pasi ajo u përgjigjet ‘pa filtra’ edhe të gjitha pyetjeve të shumta dhe të ndryshme që ndjekësit i bëjnë në rrjetet sociale.

Rudina herë pas here bën biseda ‘online’ me ndjekësit e saj në “Instagram” për të shuar kuriozitete që ata mund të kenë. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku ajo u ka kthyer përgjigje disa pyetjeve mjaft ‘pikante’.

“A të ndalon Marku për ndonjë gjë?”, e ka pyetur dikush gjatë një bisede virtuale në “Instagram”.

“E para: Unë nuk marr leje, unë bisedoj. E dyta: Marku nuk është i frustruar as ‘unsecure’. Dhe e fundit ekstrem: Po më the jo, unë bëj të kundërtën”, është përgjigjur aktorja e njohur, e cila e ka shoqëruar gjithashtu me një emoji duke qeshur dhe zemre të kuqe.

 

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...