Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet për emisionin e saj të ri, “Love Island”.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, nga ku poston pamje nga përditshmëria e saj.

 

Mbrëmjen e së premtes, Luana ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve me postimin që ka bërë, ku shfaqet në një darkë luksoze e përgatitur deri në detaj.

Duke u fotografuar nga personi që po e shoqëron, moderatorja shfaqet tejet e lumtur, ndërsa nga ana tjetër dashamirësit e saj kanë pikëpyetjen e tyre, se kush është fatlumi që po shijon këtë mbrëmje me të.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...