Qytetari shkon te blej kos ne supermarket por cuditet nga ajo cfare gjen brenda saj…

Pasi bleu kos ne market qytetari nga Lushnja eshte cuditur nga ajo qe gjen brenda.

Pasi mori kosin dhe e ka hapur kosi ishte i mykur dhe nese do ta kishte konsumuar do te kishte pasoja ne shendetin e tij.

Qytetari:

Ja ca prodhon kompania —– dhe i nxjerr ne shitje per ne qytetaret , ka kontroll nga aku apo jan miqt e pronarit. I blere ne supermarket. Sa e hapa me ra myku ne pjate.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...