Ermali mbush 35 vjeç, babai i tij, Sabri Fejzullahu nuk i kursen fjalët e veçanta për të!

Edhe pse i larguar nga vëmendja e publikut, këngëtari Ermal Fejzullahu nuk i shpëton dot vëmendjes së mediave, pasi ai sot feston datëlindjen e 35-të.

“Nuk do të lodhem kurrë duke parë perëndimin e diellit”/ Khloe Kardashian tregon format perfekte

Dhe një ndër urimet e para dhe më të bukura që ka marrë pa u zbardhur dita, ka ardhur pikërisht nga babai i tij këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu.

Sapo akrepi ka shënuar 00:01, Sabriu do të publikonte një foto me të birin ne rrjetin e tij social “Instagram” duke i bashkangjitur edhe një dedikim të ndjerë.

“Ti je Bota IME.

Ti je Diell që më ngroh, ti je Artist i madh, me zë e me shpirt!

Ama këto t’i dha publiku shqiptar nga e tërë bota. Ty ta dha Zoti zërin e talentin, e që ti i gradove me punë, me shpirtbardhësi e me dashuri që dhuron e që merr.

Unë të dua se të kam djalë të shpirtit, ta dua buzëqeshjen, humanizmin dhe thjeshtësinë.

Vazhdo puno dhe mbaje kokën ulur e dhuro dashuri ngado e kudo që shkon. I bëfsh 100 o fryma e babit”- shkruan artisti i madh Sabri Fejzullahu.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...