“Këto ku*va nuk janë të lumtura që u ktheva”, me kë e ka Enca?

Këngëtarja Enca Haxhia, pas ca kohësh pauzë ka publikuar projektin e saj ”Albanian”, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Projekti u prit mirë nga ndjekësit e saj, e po shpërndahet masivisht në rrjetet sociale.

Por, Enca ka bërë të ditur se kjo nuk do të jetë kënga e vetme qe ajo do të publikojë këtë verë, pasi po punon edhe në disa këngë të tjera. Pas këtij kthimi ajo duket se u ka hedhur një diss, disa nga kolegeve të saj.

”Këto ku**a nuk janë të lumtura që u ktheva, qëndroni të palumtura” ka shkruar ajo në një Instastory, duke ndezur dramat në showbizin shqiptar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...