Benet Beci publikon bisedën me shokun e fëmijërisë: Faleminderit

Edhe kur nisemi për qejf me motora, përfundojmë në biseda pune 😊 Faleminderit Xhimi, shok prej fëmijërisë!

https://fb.watch/krlgPE9rUW/?mibextid=cr9u03

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...