Covid ‘mbërthen’ Shqipërinë, ja çfarë ndodh në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit është shënuar një rritje e ndjeshme e rasteve me Covid-19.

Nga 287 infektime që u raportuan dje, sot janë shënuar 1207 qytetarë të prekur nga virusi.

Dy qytetarë kanë humbur jetën, ndërsa në spitalin COVID3 po marrin trajtim 28 pacientë. Janë 7,721 qytetarë aktivë me Covid19 në gjithë vendin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...