Rama dhe Basha me sytë te telefoni, befason ish kryeministri Berisha: Po flasin me njëri-tjetrin

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të akuzojë kreun e PD Lulzim Basha për bashkëpunim me kryeministrin Edi Rama.

Këtë herë, Berisha ka publikuar një fotografi të shkrepur gjatë ceremonisë në Kishën Katolike, ku Basha dhe Rama dallohen teksa janë të dy duke parë telefonin.

Por sipas Berishës, ata janë duke komunikuar me njëri-tjetrin.

“Edhe në Shtëpinë e Zotit flasin me njëri tjetrin! Zoti i …..! sd”, shkruan Berisha krahas fotografisë të publikuar në FB.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img