Horoskopi i ditës, 18 dhjetor 2018

Dashi

Zakonisht nuk keni probleme të tilla, por gjatë kësaj të marte do të keni një bllokim në komunikim, ndoshta për shkak të një personi që do ju prish humorin, me mënyrën e tij të sjelljes.

Demi

Një mesazh, një shenjë shprese nga dikush që ndan dashurinë me ju, do ju bëjë që të zhdukni çdo distancë. Më në fund do të gjeni unitetin e shumëkërkuar, për të vijuar bashkë.

Binjakët

Mund të merrni një shumë parash dhe të keni diçka në dorë. Do të shpërbleheni nga dikush si shenjë mirënjohje për përkushtimin e treguar, ose ndoshta thjesht sepse ka dëshirë që t’iu bëjë një dhuratë.

Gaforrja

Kundërshtia e yjeve gjatë kësaj të marte, do të sjellë lajme lidhur me fushën e ndjenjave. Kështu raportet me njerëzit tuaj të dashur, do të riformulohen ose plotësohen.

Luani

Kjo ditë parashikohet të jetë tejet pozitive. Por në mbrëmje do të keni më shumë mundësi për tu relaksuar, si dhe do të keni një takim interesant me një njeri që e keni përzemër.

Virgjëresha

Gjithë ata që do të kërkojnë rritje rroge, ka shumë mundësi që të korrin sukses gjatë kësaj të marte. Dialogu do të jetë mjaft i favorizuar dhe ju do të ndiheni të motivuar.

Peshorja

Këshillohet që ta shtrëngoni më shumë dorën dhe të kurseheni. Kjo pasi mund të përballeni me të papritura, të cilat duhet të dini si ti përballoni.

Akrepi

Kontrolloni mënyrën tuaj të reagimit. Kjo pasi acarimi juaj rrezikon që t’iu humbë të drejtën, edhe në rast se e keni. Më shumë vetëkontroll!

Shigjetari

Është fakt se tashmë jeni të lodhur nga sforcimet e së kaluarës dhe kjo gjë ju ka krijuar një gjendje konfuziteti. Do të jeni të pazotët për të menduar qartësisht.

Bricjapi

Gjithë ata që janë të përfshirë në çështje ligjore, nuk duhet të presin zhvillime pozitive në këtë drejtim, shkruan noa.al. Por nga ana tjetër nuk duhet të humbin durimin dhe besimin.

Ujori

Në pjesën e parë të ditës, mund të ndiheni të mposhtur nga një lodhje e akumuluar prej kohësh. Me kalimin e orëve situata do të vijë drejt përmirësimit.

Peshqit

Fati do të shfaqet në një mënyrë tjetër, si një ide shumë e mirë praktike,

ku nëse e përdorni siç duhet, do të siguroni një shumë të konsiderueshme parash në të ardhmen. Bëjini sytë katër!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...