Parashikimi i motit: Borë në gjithë vendin

Sot, e hënë, vijojnë reshjet e dëborës në pjesën më të madhe të vendit ndërsa shira të konsiderueshëm në Perëndim dhe Jugperëndim të Shqipërisë.

Pas Mesditës pritet përmirësim i motit në zonat Jugperëndimore ndërsa pjesa më e madhe e vendit dhe

kryesisht Veriu mbeten me reshje të pakta dëbore.

Gjatë natës, pritet një tjetër fuqizim i reshjeve

në të gjithë Shqipërinë duke shtrirë dëborën edhe në zonat e ulëta.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit sjellin një tjetër rënie me 2- 3°C në mëngjeist dhe gjatë

orëve të mesditës kur pritet maksimumi deri në 10-11°C.

Era do fryjë kryesisht e fortë me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Verilindor duke bërë që në det dallgëzimi të ngjitet mbi 6 ballë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...