Policia e Shkodrës gjen 21- vjeçaren e larguar nga shtëpia, deklaron se ka ikur me dëshirën e saj

Policia e Shkodrës ka njoftuar gjetjen e një vajze 21- vjeçare që ishte larguar nga banesa. Në njoftimin zyrtar të policisë thuhet se “Në vijim të komunikatës datë 07.02.2018,

që bënë fjalë për largimin nga banesa të shtetases S.S, më datë 16.02.2018, u gjet dhe iu dorëzua familjarëve, e cila deklaron se është larguar me dëshirën e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër.”.

Ka qënë babai i vajzës, nje shtetas 47- vjeçar nga Shkodra, i cili me 7 shkurt denoncoi largimin e vajzës 21- vjeçare nga shtëpia, ndërsa policia nisi menjeherë punën për gjetjen e vajzës.

Në njoftimin e policisë me datë 7 shkurt 2018 thuhet “Më datë 07.02.2018, shtetasi S.S vjeç 47,

banues në Shkodër, kallëzon se i është larguar nga banesa vajza, shtetësia S.S vjeç 21. Punohet për gjetjen e saj .

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...