okazion shiten shtepi te ndryshme private dhe apartamente me dokumenta

1695

- PUBLICITET -

Shiten shtepi private me toke per rreth dhe apartamente ne vore kashare sauk paskuqan babrru kamez bathore durres ne astire tek fresku ne qender tek liqeni i thate dhe pas spitalit ushtarak pres vetem bleres serjoz mos beni pytje kot dhe mos me shkruani kur nuk ju intereson gje flm 0694546285

- PUBLICITET -
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakmercedez-benz
Artikulli tjetërreno laguna viti 2006