Mitsubishi L 200 4×4 (Pick Up) Magnum 2.5

Shitet Mitsubishi L 200 pick up 4×4 Magnum nafte 2.5, viti 2004 me klima tronik, frena A.B.S, Airbeg, radio cd,mbyllje qendrore, dyer xhama e pasqyra elektrike.. , makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove,, e sapo ardhur nga Gjermania.. Nr- 0673815375 ose Nr – 0672320577 Çmimin vetem ne imbox (mesenxher)

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...