Mercedes c-class

c-classe 250 diesel kamjo automat viti 1995..letrat deri ne gusht 2018 (kolaudimi deri ne tetor 2018) makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… shume e paster si brenda dhe jashte.. makina vetem shitet nuk nderrohet. Cmimi 2.500.000 i diskutueshem, tel 0693403898

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...