Ford Fokus SW 1.8 tddi viti 2001

Shes Ford Fokus 1.8 tddi nafte me dogane te paguar i sa po ardhur nga gjermania viti 2001 cmimi 2100 euro . Mjeti eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerike karrocerie nr tel 0699444385 Genti i mirpres teefonatat

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...