bmw x6 viti prodhimit 2010 , M packet ,3,5 xdrive

BMW X6 3,5 Xdrive Viti prodhimit 2010 , serviset e bera rregullisht , shitet per arsye mosperdorimi ,cmimi 32000 euro I diskutueshem , tel 0698714315 nuk nderrohet Vetem shitet , nuk kthej komente .

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...