ford fiesta 1.2 gaz benzin

Shitet ford fiesta 1.2 gaz benzin letrat deri fund dhjetorit viti prodhimi 96 cmimi I diskutushem ju lutem vetem tel. 0694413142

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...