Tag: Vasjan Lami

No posts to display

KETE JAVE

Pas puthjes, Luizi i dedikon këngë Kiarës, ajo nuk i mban dot lotët (video)

Luizi së bashku me artistin e mirënjohur Altin Shira...

Këta janë dy banorët e vetëm që nuk shkuan në dasmën e Luizit dhe Kiarës

Puthja dhe martesa e improvizuar mes Luizit dhe Kiarës,...

Tea ndërhyn mes Kiarës dhe Luizit: Unë do bëhem dashnorja! Doni lojë, do bëj edhe unë

Big Brother i ka dhënë detyrë banorëve të organizojnë...

PARTNER

spot_imgspot_img