SHKODER.INFO Etiketimet Tano banushi

Etiketim: tano banushi

Te fundit

Shkoder, arrestohet hajduti i varseve te floririt… (video)

Shkodër   Finalizohet operacioni policor "Përsëritësi"
I mori më forcë varsen nga qafa një shtetaseje në rrugë, identifikohet,   kapet dhe arrestohet autori i dyshuar, i shpallur në kërkim...

Emrat, ja kush janë/19 gra e fëmijë riatdhesohen nga kampet siriane, ja cilët janë

Gazetari Taulant Kopliku ka nxjerr të plotë listën e riatdhesimeve të fëmijëve dhe grave që priten të mbërrijnë nesër në Tiranë, pasi janë nxjerrë...

Humbi jetën në plazhin e Tales/ Kush është 27-vjeçari nga Lezha, nëntoger i Forcave...

Pavlin Rrasa, nga Lezha, është i riu, i cili u raportua i mbytur pasditen e djeshme në Tale të Lezhës. Mësohet se 27-vjeçari nuk...