SHKODER.INFO Etiketimet Sociale

Etiketim: Sociale

Te fundit

“Duhet të lajë enët, të pastrojë banjën! Ne jemi familje normale”, mamaja e këngëtares...

Mamaja e Rita Orës zbuloi më shumë për jetën e këngëtares. Vera tregoi se Rita në shtëpi është si çdo vajzë normale dhe e...

“Ishte super kinge”, Rama tregon çfarë bënte për t’i rënë në sy Mimi Kodhelit

Në takimin që pati këtë të premte me gra e vajza socialiste, Kryeministri Edi Rama u ndal tek disa prej emrave në radhët e...

Fifi flet për Flori Mumajesin: Është pika ime e dobët…

Së fundmi këngëtarja e njohur Fifi ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram, ku i është përgjigjur shumë pyetjeve kurioze. Një...