SHKODER.INFO Etiketimet Sigurimet

Etiketim: Sigurimet

Te fundit

Noizy me të rinjtë në krah të Veliajt: Faleminderit që suportoni mikun tim

Reperi Noziy është shfaqur këtë të dielë pranë drejtuesit politik të qarkut të Tiranës për PS, Erion Veliaj. Në një takim të mbajtur në...

Mesazhet e fshira nga e-maili i japin një kthesë të re çështjes, Google hedh...

Google ka hedhur dritë mbi rastin e 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi. Mesazhet elektronike të fshira në e-mailin e saj, i japin një...

“Dola me traumë, ja ku u penalizova”/ Eneda Tarifa tregon eksperiencën në Eurovizion

Të ngjitesh në skenën e Eurovizionit dhe të përfaqësosh vendin tënd, nuk rezulton gjithmonë një eksperiencë apo një kujtim i bukur. Të papritura mund...