SHKODER.INFO Etiketimet Shendeti

Etiketim: Shendeti

Te fundit

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë? Ja detajet që ngritën dyshimet

Ditën e sotme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj u përfol për një shtatzëni të dytë. Shkak i këtyre aludimeve u bënë disa foto të...

‘Pse s’ju ndjek presidenti në Instagram?’ Kryemadhi tallet me Metën: Ka frikë mos i...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve në Instagram në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Një prej pyetjeve ishte se...

20 vite martesë, bashkëshorti i ri-shpreh dashurinë gruas që as nuk flet as nuk...

Nata e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” i ishte dedikuar historive të veçanta që shprehën dashurinë në forma të ndryshme....