SHKODER.INFO Etiketimet Scutari

Etiketim: scutari

Te fundit

DUBAI, DESTINACIONI QË TË GJITHË VIPAT SHQIPTAR PO ZGJEDHIN PËR TË INVESTUAR…

A ju ka rënë në sy që kohët e fundit shumë VIP-a shqiptarë zgjedhin si destinacion Dubain? Patjetër që po... Duket se tashmë ky...

STERKAJ: SI ARRITA NGA NJË ZYRË MODESTE DREJT MARREVESHJEVE ME INVESTITORËT MË TË RËNDËSISHËM...

Amarildo Sterkaj është një djalë i cili jeta e ka përballur me disa sfida të ndryshme sa i përket kërkimit të punës deri në...

AMARILDO STERKAJ, DJALI NGA SHKODRA QË ME PASION ARRITI SUPER SUKSESIN NË DUBAI E...

Të ecësh përpara në jetë në ditët e sotme nuk është aspak e lehtë dhe për këtë përballemi dhe dëgjojmë çdo ditë raste nga...