SHKODER.INFO Etiketimet Psd

Etiketim: psd

Te fundit

“Ishte super kinge”, Rama tregon çfarë bënte për t’i rënë në sy Mimi Kodhelit

Në takimin që pati këtë të premte me gra e vajza socialiste, Kryeministri Edi Rama u ndal tek disa prej emrave në radhët e...

Fifi flet për Flori Mumajesin: Është pika ime e dobët…

Së fundmi këngëtarja e njohur Fifi ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram, ku i është përgjigjur shumë pyetjeve kurioze. Një...

T’i japim Ramës votën që Shqipëria të buzëqeshë

Kryeministri Edi Rama po zhvillon sot një takim me gra dhe vajza të Tiranës, në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit, ku krahas tij...