SHKODER.INFO Etiketimet PROJECT

Etiketim: PROJECT

Te fundit

E bujshme/ Vetëm 6 muaj pas fejesës, Marina Fara ndahet nga biznesmeni shkodran

Përfundon fejesa e vajzës së këngëtares Eli Fara, Marina Fara me biznesmenin e një rrjeti hotelesh dhe restorantesh nga Shkodra, Alis Hysa. Të dy vendosën...

NIS NESËR MUAJI I SHENJTË I RAMAZANIT, KREU I KMSH MESAZH BESIMTARËVE: TË JEMI...

Kreu i Komunitetit Mysliman Shqiptar Bujar Spahiu ka uruar besimtarët myslimanë në nisje të muajit të shenjtë të Ramazanit, muajit kur Kurani është dërguar...

“S’jam direkt për s*ks”/ I ndodh incidenti në emisionin e ‘Përputhen’, 64- vjeçares nga...

Shkaktoi zhurmë në media dhe rrjetet sociale hyrja e 64-vjeçares nga Fieri në ‘ Përputhen’ që ka treguar se është një grua pa komplekse...