SHKODER.INFO Etiketimet Pleqnia

Etiketim: Pleqnia

Te fundit

T’i japim Ramës votën që Shqipëria të buzëqeshë

Kryeministri Edi Rama po zhvillon sot një takim me gra dhe vajza të Tiranës, në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit, ku krahas tij...

“Do martoheshe prapë me Ilir Metën?” Kryemadhi i nxjerr ‘sekretin’: Ai vdes për thashetheme

Mbrëmjen e sotme kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në programin “Fiks Fare”. Ajo ju përgjigj disa pyetjeve thumbuese të moderatorëve. Ndër të...

Askush nuk e dinte/ Ministrja Manastirliu tregon arsyen se përse nuk e ka bërë...

Mbrëmjen e kaluar ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka treguar arsyen se përse ende nuk e ka bërë vaksinën anti- C OVID19. E ftuar në...