SHKODER.INFO Etiketimet Pd

Etiketim: pd

Te fundit

COVID shuan shkrimtarin shkodran, Skënder Temali

Shkodra humbet një tjetër figurë të shquar si pasojë e Covid19. Ndërron jetë shkrimtari, poeti, mësuesi dhe gazetari Sënder Temali. Ai lindi në Shkodër më...

Rama ‘hedh fall’ në Gjirokastër, nxjerr letrat me numrat e PD dhe LSI: Vajte...

Kryeministri Edi Rama është marrë me letrat sot në Gjirokastër, teksa iu ka treguar qytetarëve të pranishëm se ka takuar një fallxhore që i...

“Mimi super kinge”, Kodheli për deklaratat e Ramës: Kemi parë njëri-tjetrin duke u…

Kandidatja e PS-së për deputete në zgjedhjet e 25 prillit, Mimi Kodheli, e ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24” ka komentuar deklaratën...