SHKODER.INFO Etiketimet Marie Tuci

Etiketim: Marie Tuci

Te fundit

Horoskopi ditor, e merkure date 21 prill 2021

DASHI Hëna është akoma e favorshme, kështu që mund të përfitoni prej saj. Historitë që lindin gjatë kësaj periudhe, veçanërisht nëse keni qenë beqar për...

Lazër Radi – Kontributi i pavlerësuar i një publicisti të talentuar

Gazetari, publicisti, shkrimtari dhe përkthyesi, pati një aktivitet të ethshëm publicistik, duke kaluar nëpër një kalvar vuajtjesh për bindjet që pati në jetë. Por...

Gegë Marubi – i fundit i marubëve të mëdhenj – Nga Qerim Vrioni

Gegë Marubi ishte i treti dhe ndoshta i fundit i yllësisë zulmëmadhe të fotografisë shqiptare me emrin MARUBI, me vlera unike dhe të pakrahasueshme...