SHKODER.INFO Etiketimet Kisha Katilicke

Etiketim: Kisha Katilicke

Te fundit

Horoskopi ditor, e diele date 11 prill 2021

DASHI 11 Prill 2021 – do të jetë një ditë shumë pozitive në dashuri. Ata që kanë qenë beqarë për ca kohë më në fund...

“Dëgjova se e le Mevlon”, Ledjana habit Fationin me pergjigjen (FOTO)

Ledjana dhe Mevlani janë dy protagonistët e “Përputhen”, të cilët shihen si çift i mundshëm nga ky program Prej pak ditësh, Ledjana dhe Mevlani, kanë...

A do të rikthehet Atdheu në “Përputhen”? Zbulohet e vërteta (foto)

Diten e djeshme ne Perputhen teksa vajzat zgjidhnin djemte per takimet e javes, Antonela ka shkruajtur ne leter: A+ A ose fare. Nisur nga kjo...