SHKODER.INFO Etiketimet ISA BOLETINI

Etiketim: ISA BOLETINI

Te fundit

Ka 25 vite që nuk ka votuar, komentuesi i hidhet keq Artan Hoxhës: “Unë...

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka zbuluar së fundmi se ka 25 vite që nuk voton dhe nuk ka ndërmend ta bëjë një...

Ndodh përmbysja e madhe, publikohet sondazhi më i fundit: Ja kush i fiton zgjedhjet

Kompania “Smith Research & Consulting” ka realizuar një sondazh për zgjedhjet në Shqipëri rezultatet e të cilit u publikuan në Klan Kosova. Në këtë...

“Duhet të lajë enët, të pastrojë banjën! Ne jemi familje normale”, mamaja e këngëtares...

Mamaja e Rita Orës zbuloi më shumë për jetën e këngëtares. Vera tregoi se Rita në shtëpi është si çdo vajzë normale dhe e...