SHKODER.INFO Etiketimet Helga sallaku

Etiketim: helga sallaku

Te fundit

“Flori Mumajesit i thashë që dua të …”/ Biznesmeni i njohur tregon dhuratën e...

Kënga e Flori Mumajesit “Thjeshtë të du” ka me mijëra klijime duke prekur zemrat e shumë adhuruesve të baladave dhe muzikës së këngëtarit të...

“Do të të gjej edhe sikur të jesh futur në vrimë të miut”, gazetarja...

Gazetarja Klodiana Lala ka reaguar ashpër pasi ka zbuluar se kush është ‘patronazhistja’ e saj në të dhënat e Partisë Socialiste, që e kanë...

Covid-19/ Mjeku Alimehmeti jep lajmin e mirë: Nuk kishte ndodhur që nga fillimi i...

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti ka folur për situatën e Covid në vend. Për mjekun epidemiologun duke iu referuar shifrave, qartësisht situata është më pozitive. Në...