SHKODER.INFO Etiketimet GJON GJEKA

Etiketim: GJON GJEKA

Te fundit

Një histori e ndaluar dashurie/ Nga propozimi në martesë në ndërhyrjen e efektivëve të...

Mbrëmjen e sotme programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi historinë e ndaluar të dashurisë midis Stiljanos dhe Ersoneldës. Ata ishin njohur që...

Horoskopi javor nga Paolo Fox…

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën në vijim nga 19 Prilli deri më 25 Prill 2021....

Horoskopi ditor, e diele date 18 prill 2021

DASHI Të paktën përpiquni të shmangni ndërlikimet në jetën tuaj… Këto janë të vlefshme si për sferën sentimentale ashtu edhe për punën. Relaksohuni. DEMI Sipas horoskopit të...