SHKODER.INFO Etiketimet Flamuri

Etiketim: flamuri

Te fundit

“Kemi 5 mandate të sigurta në Tiranë dhe në Shkodër”, Tom Doshi zbulon objektivin...

Kreu i Partisë Social Demokrate Tom Doshi është ndalur sot në qytetin e Korçës, ku ka folur dhe për pritshmëritë që ka në 25...

Artan Hoxha nxjerr regjistrimin, i përfshirë dhe Lame: Ja si udhëzohen punonjësit e Kadastrës...

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka bërë së fundmi një denoncim të fortë. Duke nxjerrë një audioregjistrim në lidhje me Agjencinë Shtetërore të Kadastrës,...

Pasaporta e vaksinimit/ A mund të lëvizin jashtë ata që nuk e bëjnë? Ja...

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka bërë me dije sot se pasaporta e vaksinimit nuk do të pengojë lëvizjen e lirë në vendet...