img_9970.jpg

img_9969.png
img_9971.jpg

Te fundit

Debati me Flamur Nokën, Basha ja plas shkurt: “Nuk ka më kthim për Sali...

Burime ekskluzive për Top Channel kanë zbardhur një pjesë nga debati i bujshëm të Lulzim Bashës dhe Flamur Nokës. Duket se debatet e ashpra kanë...

Yuri Kim nuk ndalet i jep goditjen e rradhës Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kryer ditën e kaluar takimin e rradhës në Fier sa i përket referendumit që ka nisur. Orë më vonë duket se...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, shoferja humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën elektrike

Një aksident ka ndodhur gjate pasdites në aksin Lezhë-Shkodër. Një drejtuese mjeti ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe përplasur me shtyllën...