img_9860.jpg

img_9859.jpg
img_9861.jpg

Te fundit

Specialisti i ISHP-së rrëzon studimin e Akademisë së Shkencave: Shifrat ditore të Covid nuk...

Një prej specialistëve të ISHP, Dritan Ulqinaku, u shpreh skeptik lidhur me studimin e Akademisë së Shkencave, ndërsa theksoi se rezultatet që ai jep...

Vajza i kërkon të ndahen, shqiptari hakmerret dhe i publikon videot intime në faqe...

Një shqiptar është dënuar pasi akuzohet se ka publikuar videot intime me ish të dashurën në një faqe per te rritur.   Mediat greke bëjnë me...

Rastësi e frikshme! Tërmĕt pas dy vitesh në të njëjtën datë, gazetarja shqiptare e...

Lëkundje tërmeti janë ndjerë rreth orës 16:05 në Tiranë, pasditen e sotme (21 shtator).   Shikoni reagimin gazetares Besmira Pelushaj e cila ishte në transmetim në...