img_9838.jpg

img_9837.jpg
img_9839.jpg

Te fundit

Moti merr kthesën e madhe, meteorologia e njohur parashikon si do të jetë koha...

Meteorologia Lajda Porja parashikon se që nga dita e nesërme do të ulen temperaturat në të dyja vlerat, minimale dhe maksimale. Ulja e temperaturave...

“Ça partie janë ata, 6 gra pa burra, 6 burra pa gra dhe 3...

Ish-deputeti Myslim Murrizi i ftuar mbrëmjen e djeshmen në emisionin ‘Spotlight’ shpërtheu keq ndaj deputetëve të opozitës, për të cilët tha se nuk janë...

SHIROKË, PUSHUESI INVALID QË PASTRON PLAZHIN

Ky është Rasim Shahini i cili prej vitesh kalon pushimet në plazhin e Shirokës. Ndonëse është invalid dhe gjysma e trupit të tij është e...