img_9692

img_9666
img_0579.jpg

Te fundit

Do të bëhet nënë për herë të parë? Marina Vjollca tregon se si qëndron...

Moderatorja Marina Vjollca është e martuar me këngëtarin e njohur Getoar Selimi prej 4 vitesh dhe si gjithmonë pas celebrimit fansat presin një be...

Pronari ne Velipoje e peson keq nga policia, ai nje nate me pare …

Pronari dhe menaxheri I nje subjekti ne Velipoje jane proceduar penalisht nga policia.Ata u konstatuan duke ushtruar aktivitet me muzike pas orarit te percaktuar...

Oriola Marashi “djeg” rrjetin me pozat topless nga Mykonos

Oriola Marashi përflitet gjithmonë me paraqitjet e saj provokuese. Modelja është tepër aktive në rrjete sociale dhe gjatë këtyre ditëve ka mahnitur fansat me...