img_9376.png

img_9374.jpg
img_9376.png

Te fundit

Paradite lypes, masdite kthehet ne balerin…

Nga K.ZH. Paradite "invalid" e lypës, masdite balerin Ne Shkodër e njohin tan qyteti për të vetmen arsye sepse të trishton me britmat e tij. Thërret...

“Shoqet e mia janë te klasa dhe unë po rri këtu jashtë”, historia e...

“Mami s’ka lekë që të më blejë çantën.” Kjo është përgjigjja e Eglinës, 8 vjeçarja nga Elbasani e cila nuk shkoi në shkollë në ditën...

“Më ka ndjekur një lezbike”, moderatorja e Ora News rrëfen historinë e çuditshme

Ester Bylyku , prezantuesja e “Glamour Zone” në Ora News gjithmonë pret rrëfimet e papritura të të ftuarëve të saj, por këtë radhë ajo...