img_9109.jpg

12
img_9110.jpg

Te fundit

DJ i vendosi këngën e Noizy, Don Xhoni bën veprimin e papritur

Duke qenë se klubet e natës janë mbyllur tek ne për shkak të situatës së rënduar epide miologjike, koncertet, si zakonisht, po vazhdojnë në...

Shpërthimi në Velipojë/ Pas dy motrave dhe nënës, ndërron jetë edhe djali i familjes...

Ka marrë përmasa tragjike ngjarja e ndodhur në muajin korrik të këtij viti ku një bombol gazi shpërtheu në biznesin e familjes Gjoka në...

Kujdes! Ja çfarë duhet të bëni, para se të dorëzoni telefonin që sapo keni...

Dihet që adhuruesit e vërtetë të telefonave të mençur duan t’i ndjekin këto pajisje nga brezi në brez, kështu që nëse jeni mes tyre...