img_9073.jpg

img_9072.jpg
img_9074.jpg

Te fundit

Kush kishte hedhur më pak lekë do hynte poshtë tavolinës/ Gazetari tregon dasmën me...

Andi Llabuti, gazetar dhe aktor e Sofi Plaku pedagoge kanë rrëfyer historinë e veçantë të dasmës së tyre me 14 të ftuar. “Me 14 dhe...

“Kush je ti, çfarë kërkon nga ne?”, Kërcënohet Artan Hoxha pas videos që publikoi...

“Publikova videon sepse ishte një ngjarje që dukej e rëndë për javën e dytë të kampionatit se si mundoheshin të ndikonin të pashqetësuar edhe...

Rudina Dembacaj publikon foton nga ftesa e dasmës/ Ja si duhet të vishen të...

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë me 1 Tetor. Në ftesën që i ka dërguar të...