img_9052-2.jpg

img_9052-1.jpg
img_9057.jpg

Te fundit

DJ vendos këngën e Noizy-t, Don Xhoni acarohet dhe i përplas laptopin gjatë koncertit...

Reperi Don Xhon performoi mbrëmjen e djeshme në një lokal në Vjenë të Austrisë.   Por, ajo që u vu re ishte tensioni gjatë performimit në...

“S’dal me ty se e ke b**** e madhe”/ Edi nuk përmbahet ndaj Adës:...

Kjo pas fjalëve që Edi kishte thënë për Adën gjatë takimit me vajzën tjetër.     “Nuk më pëlqejnë vajzat e bëra”, tha Edi që më pas...

Ditët e nxehta të shtatorit nuk kanë marrë fund, kur do të vijë vjeshta...

Vjeshta nuk ka ardhur ende, madje edhe kjo javë do të vijojë të jetë e nxehtë. Meteorologët parashikojnë që edhe ditët e fundit të...