img_8937.jpg

img_8936.jpg
img_7851

Te fundit

Robert Berisha ngacmon ‘live’ prezantuesen e emisinit: Shihemi në …

Në një intervistë për “Ditë e Re” këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha zbuloi nëse do jetë pjesë e Big Brother Vip. Mes shakash ai tha...

DJ i vendosi këngën e Noizy, Don Xhoni bën veprimin e papritur

Duke qenë se klubet e natës janë mbyllur tek ne për shkak të situatës së rënduar epide miologjike, koncertet, si zakonisht, po vazhdojnë në...

Shpërthimi në Velipojë/ Pas dy motrave dhe nënës, ndërron jetë edhe djali i familjes...

Ka marrë përmasa tragjike ngjarja e ndodhur në muajin korrik të këtij viti ku një bombol gazi shpërtheu në biznesin e familjes Gjoka në...