img_8890.jpg

img_8889.jpg
img_8892.jpg

Te fundit

“Jam i dashuruar”! Atdheu sapo pranoi se është i dashuruar me Bora Zemanin?! (VIDEO)

I ftuar në “Shqipëria Live”, Atdhe Xharavina, ish-konkurrent i programit më të ndjékur e komentuar të vitit Për’Puthen jep deklarata të forta për jetën...

Antonela tha dje publikisht se i pëlqejnë meshkujt mbi 40 vjeç, i vijnë direkt...

Antonela Berisha u përfol mjaft shumë dje në mediat rozë. Kjo për shkak të një deklarate ku ajo thotë se pëlqen personat mbi 40 vjeç. Ajo...

“Kjo për mua nuk është femër, më mirë të bëhet burrë”/ “Pse e hap...

Edi dhe Ada kanë pasur debate të ashpra në studion e Për’puthen për shkak të deklaratave që bëri Edi në takimin me Alvisën. Gjithçka nisi...