img_8885.jpg

img_8887.jpg
img_8889.jpg

Te fundit

Publikohet video nga prapaskenat, momenti kur Lindita gjuan keq Oltin: S’jam k** si ti...

Dy ish-konkurentët e “Përputhen +40”, Lindita Bimi dhe Olti Çullhaj, kohë më parë gjatë transmetimit të emisionit të dashurisë kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin. Në...

Situata nga Covid-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve merr vendimin për masat kufizuese

Komiteti Teknik i Ekspertëve gjatë mbledhjes së stome, njoftoi se nuk do të ketë ndryshim masash për 2 javët në vazhdim. Pra, ora policore do...

E frikshme/ Ditëlindja e aktores gati sa nuk përfundon në tragjedi, i marrin flakë...

Festa e ditëlindjes së aktores amerikane, Nicole Richie, është kthyer në një ‘tmerr’ të vërtetë. Teksa ishte duke fryrë qirinjtë në vigjilje të ditëlindjes së...