img_8881.jpg

img_8880.jpg
img_8882.jpg

Te fundit

Ky është rrushi më i shtrenjtë në botë. As që e merrni mend sa...

Japonezët e quajnë këtë rrush “Ruby Roman” sepse është po aq i bukur sa një rubin dhe ju ndiheni si një perandor romak kur...

E TMERRSHME: Vajza fut nënën në burg dhe më pas e mbyll në çmendinë

Stop ka udhetuar drejt qytetit të Gjirokastrës. Krisanthi Kore 76 vjeç denoncon në Stop, se si është bu rg os ur dhe dërguar në çmendinë...

Çfarë i ka ndodhur Zajmina Vasjarit? Këngëtarja poston foton e papritur!

Këngëtarja Zaimina Vasjari është në pritje të ëmbël! Artistja pret të bëhet nënë për herë të dytë, tre vjet pasi solli në jetë vajzën...