img_8880.jpg

img_8879.jpg
img_8882.png

Te fundit

E MBUSHUR VETËM ME FEMRA, NJIHUNI ME QYTETIN KU GRATË “BËJNË LIGJIN”

Noiva do Cordeiro, është një qytet brazilian ku jetojnë vetëm gratë. Ajo u themelua në vitin 1891 nga Maria Senorina de Lima, e cila...

SHKODËR, VAJZAT NGJYROSIN QYTETIN ME FUSTANE E BIÇIKLETA

Vajza të veshura me fustane shumëngjyrëshe e djem me kostume mbushën rrugët e qytetit të Shkodrës në një gjiro me biçikleta në këtë 22...

E papritur, Erion Braçe del kundër qeverisë së tij dhe ngre akuza ndaj shtetit

Tashmë që nuk është pjesë e kabinetit qeveritar në rolin e Zv. Kryeministrit, Erion Braçe po i shpreh akoma më hapur opinionet e tij. Pasi...