img_8875.jpg

img_8872.jpg
img_8876.jpg

Te fundit

Edi bëhet xheloz? Bruno plàs ‘bòmbén’: Jam puthur me Adën jashtë kamerave!

Edi ka shfaqur shenja xhelozie për takimin e Adës me Brunon, i cili e ftoi të bënin një lojë me puthje.     Gjatë debatit në studio,...

‘Sherr’ në ë mes të emisionit! Rudina ankohet se ska fare durim për horoskopin,...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan është folur për një temë mjaft interesante, atë të atrologjisë. Një ndër të ftuarat në studio, ka qenë...

Rikthehet pas kaq vitesh Qetsori, dhe ja çfarë thotë për banorët që do hyjnë...

Të ftuar ditën e sotme në “Shqipëria live” ishin disa nga ish-banorët e “Big Brother” ndër vite. Mes tyre ishte edhe Qetsori, fitues i...