img_8873.jpg

img_8871.jpg
img_8875.jpg

Te fundit

“Do goditet shumë lart” Paralajmërimi i Artan Hoxhës: Mund të arrestohen ish-kryeministra dhe ish-presidentë

Teksa ishte i ftuar sot në “ABC live” gazetari Artan Hoxha ka bërë një paralajmërim të fortë. Ai u shpreh se SPAK ka nën hetim...

Rastësia e pazakontë/ Si e goditi tërmeti Shqipërinë në të njëjtën datë dhe orë...

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Tiranë sot pasdite pak pas orës 16:00. Magnituda ishte 3.9 e shkallës Rihter, ndërsa epiqendra 24 kilometra në...

Deputeti i PD “tradhëton” Lulzim Bashën, i bashkohet takimit të Sali Berishës…

Takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha në Fier i është bashkuar dhe deputeti i PD Luan Baçi. Ky i fundit, i cili është njëkohësisht dhe kreu...