img_8865.jpg

img_8864.jpg
img_8867.jpg

Te fundit

Basha – deputetëve për heqjen e Berishës: Kam informacione që ju s’do i dini...

“Informacionet i di unë siç i di shumë mirë edhe doktori dhe që ju s’keni për t’i marrë vesh kurrë” – ishte një nga...

Rriten kërkesat për divorc, shumica e padive për burrat, cilat janë dy shkaqet kryesore

Kërkesa për divorc nga çiftet në kryeqytet janë shtuar ndjeshëm këtë vit. Të dhënat e siguruara nga ABC, tregojnë se nga Janari deri më tani,...

Horoskopi ditor, e marte date 21 shtator 2021

Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në...